Najnowsze ogłoszenia

znaleziono: 6
manager projektów (branża automotive)

Chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy? Potrafisz zarządzać projektem od A do Z, a branża techniczna nie jest Ci obca? Aplikuj na stanowisko managera projektów!

miejsce pracy- Słubice (oferowane zakwaterowanie)

oferujemy
-atrakcyjne wynagrodzenie
-zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
-możliwość długofalowej współpracy
-dofinansowanie do dojazdów
-możliwość zapewnienia zakwaterowania

zadania
-sporządzanie kalkulacji przed i po wykonawczych poszczególnych produktów
-ocena rentowności i możliwości technicznych w zakresie nowych projektów i produktów zlecanych przez dział handlowy
-planowanie i wdrażanie usprawnień w zakresie produktów i projektów
-sporządzanie harmonogramu przenoszenia lub uruchamiania nowych projektów lub produktów obejmujących cały proces
-nadzór i kontrola nad przenoszeniem lub uruchamianiem nowych projektów lub produktów na podstawie opracowanego harmonogramu
-stały kontakt z klientami w zakresie realizowanych zamówień (bieżący przepływ informacji w zakresie realizacji zamówienia)
-nadzór i opracowywanie planów pracy, instrukcji stanowiskowych, zestawień materiałowych i innych dokumentacji techniczno--organizacyjnych związanych z projektami
-nadzór i opracowywanie dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń w zakresie projektów

oczekujemy
-wykształcenia wyższego technicznego
-min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
-dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
-szkolenia dla audytorów wewnętrznych
-szkolenia z zakresu FMEA, PPAP
-znajomości zagadnień z zakresu BHP, planowania i inżynierii produkcji, automatyki/mechaniki/elektrotechniki

Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz w linku:

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

cena: 0.00 PLN
ID: 1823002
Słubice
lubuskie
Polska
odsłon: 5184 kategoria: Praca Szukam pracownika Biuro dodano: 17.08.2018

we współpracy z Infoludek.pl