Spawacz instalacji światłowodowych

cena:0.00 PLN
dodano:07.04.2020
id:1874627
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Budownictwo
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
Werin Sp. z o. o. zajmuje się realizacją projektów telekomunikacyjnych, elektrycznych i niskoprądowych.

W związku z rozwojem spółka poszukuje pracownika na stanowisko: Spawacz instalacji światłowodowych.

Miejsce pracy: Szczecin, województwo zachodniopomorskie

Opis stanowiska:
- montaż i spawanie kabli światłowodowych,
- wykonywanie pomiarów,
- prowadzenie dokumentacji technicznej,
- przygotowywanie tras kablowych,
- układanie i zaciąganie kabli światłowodowych.

Oczekiwania:
- uczciwość,
- staranność i dbałość o powierzony sprzęt,
- dobra organizacja pracy,
- zaangażowanie, inicjatywa i chęć rozwoju,
- umiejętność komunikacji, uczenia się i pracy w zespole,

Dodatkowymi atutami będą:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
- znajomość technologii światłowodowych,
- doświadczenie,
- znajomość i umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
- znajomość rynku i rozwiązań technicznych branży elektrycznej i teletechnicznej,
- dobra organizacja czasu pracy, terminowość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, samodzielność,
- prawo jazdy kat B lub B+E,

Oferujemy:
- możliwość przyuczenia do zawodu,
- stabilne i długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenia lub B2B,
- pracę w zgranym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy, uzyskania uprawnień,
- przyjemną atmosferę,
- pracę w młodym zespole.

CV prosimy przesyłać na e-mail

Prosimy o umieszczenie w Państwa dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Werin Sp. z o. o. moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych o

Kontakt:

Werin Sp. z o.o.
Harcerzy 3, 71-465 Szczecin
510006282
praca@werin.pl
werin.pl
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl