Mieszkanie ul. Narutowicza

cena:1500.00 PLN
powierzchnia:50.00 m2
pokoje:2
piętro:---
dodano:14.09.2020
id:1882193
kategoria:Nieruchomości-> Wynajmę-> Mieszkania
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
Wynajmę mieszkanie dwupokojowe (50m2) w bloku przy ul. Narutowicza w Szczecinie. Osiedle jest zamknięte, więc wszelkie nieupoważnione osoby nie mają wstępu na teren wspólnoty. Wystawa okienna w kierunku stron świata to: północ (kuchnia) - południe (pokoje). Blok jest ocieplony, klatka schodowa zadbana.

Lokalizacja nieruchomości jest szczególnie dogodna dla studentów, gdyż dookoła znajdują się wydziały Uniwersytetu Szczecińskiego jak i ZUT-u. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii zabudowy. Przez co w mieszkaniu mamy ciszę będąc w ścisłym centrum miasta.

Pod budynkiem znajduje się pasaż handlowy, w którym działają takie sklepy jak: netto, rossman, pepco, poczta, bank, lokal typu fast-food. Dla osób posiadających samochód istotnym może być fakt, iż na ulicach wokół osiedla nie ma płatnego parkowania (ulice w pobliżu są wyłączone z miejskiej strefy płatnego parkowania).

Na nieruchomość bardzo dobrze utrzymaną składają się: dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w sprzęty agd (kuchenka, mikrofala, lodówko-zamrażarka, czajnik, pralka, sztućce, talerze). W każdym z pokoi znajdują się gustowne meble. W łazience są prysznic oraz pralka.

Cena wynajmu to 1500zł + czynsz + media.

Kontakt:

500343580
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl