Senior Developer

cena:0.00 PLN
dodano:15.09.2020
id:1882246
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Sektor IT
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
Profi-Data - firma informatyczna realizująca m.in. projekty wdrożeniowe światowego lidera systemów ERP SAP Business One, poszukuje do siedziby firmy w Szczecinie osób na stanowisko:
Senior Developer C# .NET
Zakres obowiązków:
• uczestnictwo w pracach wdrożeniach systemu SAP BO,
• udział w zespołach przygotowujących analizy przedwdrożeniowe, w tym projektowanie modelu rozwiązań dodatkowych
• konfiguracja systemu zgodnie z przyjętą dokumentacją i wymogami klientów
• tworzenie, testowanie, instalacja, szkolenie dot. nowych raportów i aplikacji zgodnie z wymogami klientów
• wsparcie w integracji SAP BO z innymi rozwiązaniami informatycznymi
• udzielanie wsparcia serwisowego dotychczasowym klientom
• rozwój zawodowy i stałe podnoszenia własnych kwalifikacji
Nasze oczekiwania:
• zaawansowana znajomość języka C# wraz z platformami .NET Framework oraz .NET Core
• umiejętność tworzenia aplikacji webowych typu MPA przy wykorzystaniu ASP.NET MVC oraz ASP.NET Core
• znajomość narzędzi ORM – Entity Framework (Code First, Database First), nHibernate, Dapper
• umiejętność tworzenia testów jednostkowych – xUnit
• wiedza w zakresie dobrych praktyk przy tworzeniu oprogramowania – SOLID, DRY, KISS
• doświadczenie w zakresie tworzenia i optymalizacji zapytań z wykorzystaniem T-SQL (Microsoft SQL Server)
• znajomość frameworka React do tworzenia aplikacji Single Page Application
Mile widziane:
• minimum rok doświadczenia jako konsultant/programista systemu SAP BO,
• projektowanie, programowanie i rozwój funkcjonalności (AddOn) oraz dodatkowych aplikacji współpracujących z SAP BO,
• posiadanie wiedzy biznesowej z zakresu systemów ERP
• doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem Clean Architecture
• wysoka komunikatywność niezbędna dla efektywnych kontaktów z naszymi klientami.
• prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
• stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport), w firmie działającej ponad 25 lat
• swobodną atmosferę pracy i elastyczny czas pracy,
• możliwość awansu zawodowego,
• pracę w ambitnym zespole,
• ciągłe kształcenie i podnoszenie kwalifikacji
• możliwość uzyskania certyfikacji firmy SAP.

Kontakt:

rekrutacja@profidata.com.pl
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl