Pracownik produkcji stolarki okiennej

cena:25.00 PLN
dodano:30.07.2021
id:1891797
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Inne
lokalizacja:Przybiernów
zachodniopomorskie
Polska
Firma produkcyjno-handlowa poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko :

miejsce pracy: Derkacz, gm. Przybiernów

Opis stanowiska:
• prace związane z obróbką profili PVC i aluminium, obsługa
maszyn i narzędzi
• prace przy składaniu stolarki ( składanie konstrukcji,
okuwanie, szklenie )
• prace pomocnicze przy produkcji

Oferujemy
• stałą pracę
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym
wymiarze czasu pracy
• niezbędne narzędzia
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych
umiejętności

Wymagania
• znajomość technologii produkcji stolarki
• prawo jazdy kat. B
• kultura osobista
• umiejętność pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail lub kontakt tel.

Kontakt:

669 392 356
hsjplus@onet.pl
hsjplus.pl
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl