Specjalista Back Office (finanse)

cena:0.00 PLN
dodano:30.07.2021
id:1891801
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Biuro
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. jest częścią Adecco S.A. - oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. W związku z rozbudową projektu dla naszego wieloletniego Kontrahenta – światowej sławy producenta samochodów, poszukujemy nowych osób do zespołu.

Opis stanowiska:

-Terminowe opracowywanie dokumentacji leasingowej (klienci indywidualni oraz biznesowi)
-Weryfikacja kompletności oraz wiarygodności dostarczanych dokumentów
-Sprawdzanie poprawności danych oraz ich uzupełnianie w systemie
-W razie potrzeby telefoniczny lub mailowy kontakt z partnerem biznesowym

Wymagania:

-Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
-Doświadczenie w branży bankowej, ubezpieczeniowej oraz w księgowości mile widziane
-Wykształcenie wyższe mile widziane
-Dobra znajomość obsługi komputera
-Dokładność, terminowość, samodzielność

Co gwarantujemy w zamian?

-Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
-Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie i gwarantowana podwyżka po roku zatrudnienia (+500 PLN brutto)
-Kompleksowe szkolenie wdrażające w j.niemieckim możliwe do zrealizowania w trybie zdalnym
-Elastyczna organizacja czasu pracy (praca stosownie do preferencji w godzinach 6.30-19.00)
-Możliwość pracy w trybie zdalnym (home office)
-Bogaty pakiet benefitów

Kontakt:

CSP Customer Services Polska Sp. z o. o.
Storrady Świętosławy 1B, 71-602 Szczecin
+48 789185088

Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl