Specjalista ds. obsługi klienta (energetyka)

cena:0.00 PLN
dodano:03.08.2021
id:1891867
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Biuro
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
CSP Customer Services Polska Sp. z o.o
jest częścią Adecco S.A. - oraz spółką córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. W związku z rozwojem projektu dla naszego wieloletniego Kontrahenta, poszukujemy nowych pracowników do naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków
Wyjaśnianie nieprawidłowości powstałych podczas procesów zmiany dostawców prądu na podstawie analizy danych zawartych w systemie lub poprzez telefoniczny /mailowy kontakt z klientem oraz z innymi partnerami energetycznymi.

Nasze wymagania
Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego na poziomie min. B2
Samodzielności oraz inicjatywy w działaniu
Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych (kontakt telefoniczny i mailowy)
Umiejętności objaśniania skomplikowanych kwestii w sposób jasny i przejrzysty
Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera
Zorientowania na obsługę i klienta
Mile widziane
Mile widziane doświadczenie w branży back office lub w obsłudze klienta

To oferujemy
Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
Szkolenie wdrażające z branży energetycznej (w ramach zatrudnienia)
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie do sportu
Ubezpiecznie grupowe
Premia roczna
Nagrody jubileuszowe
aplikacja lunchingowa
Sezonowe niespodzianki
Nowoczesne biuro
Pyszna kawa

Kontakt:

rekrutacja@cs-polska.com
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl