Pracownik Działu Utrzymania Czystości

cena:0.00 PLN
dodano:13.09.2021
id:1892982
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Inne
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
Stanowisko: Pracownik Działu Utrzymania Czystości
Miejsce pracy: Szczecin
System pracy: trzyzmianowy
Zachęcamy do aplikowania również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub zawodowe
• Znajomość środków myjących
• Znajomość instrukcji mycia i czyszczenia
• Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Zakres obowiązków:
• Mycie i dezynfekcja pomieszczeń, linii i urządzeń produkcyjnych
• Przestrzeganie procedur mycia i dezynfekcji pomieszczeń, linii i urządzeń produkcyjnych
• Prowadzi kart mycia linii produkcyjnych wg. wewnętrznych procedur
• Dbałość o czystość zakładu produkcyjnego.
• Dokładne i terminowe wykonywanie prac

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie i przyjaznym zespole
• Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
• Premię regulaminowa w wysokości 10%
• Dodatek za niepalenie w wysokości 45 zł
• Dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS
• Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
• Szkolenia wdrażające

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Jeśli wyraża Pan(i) zgodę na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych proszę o zamieszczenie dodatkowej klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez wyżej wskazaną firmę.”

Kontakt:

Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o.
Łukasińskiego 110, 71-215 Szczecin
a.tarczynska-bury@bbflimited.com
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl