qrcodeq1664181966

Kosztorysant instalacji sanitarnych

dodano:02.08.2022
id:1899865
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Budownictwo
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
Fire Stop Serwis poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko:

Lokalizacja: biuro w Szczecinie

Zakres obowiązków:
- sporządzanie przedmiarów i kalkulacji
- przygotowanie analiz porównawczych
- analiza dokumentacji przetargowej i kontakt z zamawiającym
- przygotowanie ofert przetargowych
- udział w spotkaniach z klientami
- weryfikacja dokumentacji projektowej
- współuczestnictwo w tworzeniu projektów
Nasze wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne / wyższe kierunkowe
- umiejętność czytania rysunków oraz schematów
- doświadczenie zawodowe
- sumienność, zaangażowanie, terminowość i samodzielność
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w pracy
- niezbędne narzędzia pracy
- stabilne godziny pracy 8:00-16:00 w naszym biurze w Szczecinie,
ul. Szczawiowa 53B

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem „Kosztorysant instalacji sanitarnych” na adres mailowy.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Kontakt:

Fire Stop Serwis Sp. z o. o.
Szczawiowa 53b, 70-010 Szczecin
91 4877677
pracownik.szczecin@gmail.com
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl