qrcodeq1715503224

Handlowiec z językiem niemieckim

stawka:---
typ umowy:---
wymiar pracy:---
tryb pracy:---
czas pracy:---
dodano:23.01.2024
id:1908052
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Handel i usługi
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
Green Basket sp. z o.o. to lider na rynku szczecińskim w hurtowym handlu warzywami oraz owocami. Cieszymy się uznaniem klientów w całym regionie. Realizujemy zamówienia na miejscu i z dostawą. Obsługujemy dużych klientów hurtowych, hotele, restauracje, przedszkola i sklepy zarówno w kraju jak i na terenie Niemiec. Naszym celem jest zadowolenie każdego klienta, dlatego dbamy aby jakość naszych towarów i usług spełniała jak najwyższe normy. Firmę tworzy zgrany zespół zróżnicowany pod względem wieku i doświadczenia. Dzięki temu każdy odnajdzie tu swoje miejsce oraz może liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych pracowników. Mamy otwarte podejście do biznesu - nie zamykamy się na pomysły i zależy nam na osobach, które potrafią wnieść świeżość oraz mogą usprawnić naszą codzienną pracę.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Handlowca z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1

Zakres obowiązków:

rozwój portfela klientów,

pozyskiwanie nowych klientów na terenie Niemiec,

prezentowanie oferty sprzedaży,

nawiązywanie współpracy i finalizowanie sprzedaży,

współpraca z klientem - zdalny i bezpośredni kontakt,

koordynowanie organizacji sprzedaży do klienta:

Nasze oczekiwania:

posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,

płynnie komunikujesz się w języku niemieckim,

znasz techniki sprzedaży i zasady rzetelnej obsługi klienta,

lubisz pracę z klientem,

znasz dobrze pakiet MS Office,

lubisz pracować w zespole,

posiadasz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

niezbędne narzędzia do pracy,

szkolenia wdrażające do pracy - szkolenie stanowiskowe prowadzone przez doświadczonych pracowników,

bogaty pakiet benefitów,

możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

dwa razy w tygodniu świeże warzywa, owoce, soki oraz domowe obiady przygotowywane na miejscu,

Witamy serdecznie! Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.
Prosimy o przesłanie CV (wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) na adres email

Kontakt:

office@greenbasket.pl
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl