qrcodeq1715695124

Asystent Architekta - praktykant

stawka:---
typ umowy:inne,
wymiar pracy:praktyka / staż,
tryb pracy:stacjonarna,praca zdalna,
czas pracy:rano,popołudnie,
dodano:09.02.2024
id:1908350
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Biuro
Pracownia Architektoniczna - ATELIER Bukowski w Szczecinie poszukuje osoby na stanowisko Asystenta Architekta - Praktykant.

Wymagania: studia architektoniczne II Lub III rok.

Doświadczenie przy inwentaryzacja budynków mile widziane.

Znajomość minimum: Ustawy Prawo Budowlane, Warunków Technicznych.

Bardzo dobra znajomość Archicad, .

Kreatywność w projektowaniu. Dokładność i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań, odpowiedzialność za podejmowanie decyzji.

Umiejętność samodzielnej pracy i zdolność do podejmowania decyzji, wysoka kultura pracy.

Obowiązki kandydata: Wykonywanie inwentaryzacji, projektów projektów architektoniczno-budowlanych.

Kompleksowe opracowywanie projektów wnętrz mieszkalnych oraz lokali usługowych.

Samodzielne przygotowywanie wizualizacji w programie Archicad.

Wybór materiałów wykończeniowych.
Proszę o przesyłanie CV na maila. "CV Praktyka"

Praktyka od zaraz przy ul. gen. A. Litwinowicza 5/4 w Szczecinie.

Kontakt:

501657981
k.bukowski86@wp.pl