qrcodeq1715361449

Pracownik administracyjno-biurowy

stawka:1999 - 2000 PLN /netto
typ umowy:umowa o pracę,umowa zlecenie,
wymiar pracy:niepełny etat,
tryb pracy:stacjonarna,
czas pracy:rano,popołudnie,
dodano:12.02.2024
id:1908389
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Biuro
Firma działająca w branży odpadowej zatrudni pracownika administracyjno - biurowego na pół etatu. WYMAGANE DOŚWIADCZENIE

Aplikacje bez doświadczenia nie będą rozpatrywane

Wymagania :

wykształcenie minimum średnie

doświadczenie w pracy biurowej

znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel)

dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych;

odpowiedzialność, dokładność, punktualność,

umiejętność szybkiego uczenia się i współpracy w zespole

czynne prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków

bieżąca obsługa sekretariatu pod względem administracyjnym,

obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

fakturowanie,

nadzór nad obiegiem dokumentów,

współpraca z biurem rachunkowym,

prowadzenie kalendarza spotkań,

dbanie o sprawny przepływ informacji w przedsiębiorstwie

rozliczanie punktu skupu złomu

obsługa BDO

Osoby zainteresowane zapraszam do składnia aplikacji.

WYNAGODZENIE JEST PODANE W STAWCE NETTO

Kontakt:

justyna.ekoserwis@gmail.com