qrcodeq1715455131

Perfuzjonista

stawka:2000 - 7500 PLN /brutto
typ umowy:---
wymiar pracy:---
tryb pracy:stacjonarna,
czas pracy:rano,popołudnie,
dodano:26.02.2024
id:1908765
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Medycyna
Polska
Wymagania:
- co najmniej średnie wykształcenie medyczne i ukończony kurs kwalifikacyjny dla perfuzjonistów według programu zatwierdzonego przez ministra właściwego do spraw zdrowia lub
- co najmniej średnie wykształcenie medyczne i ukończone przeszkolenie specjalistyczne
- minimum 2 lata stażu pracy

Zadania:
Perfuzjonista prowadzi i kontroluje krążenie pozaustrojowe oraz pozapłucne oddychanie podczas operacji wymagających zastąpienia lub wsparcia funkcji serca albo płuc. Zarządza urządzeniami
długoterminowo wspierającymi lub podtrzymującymi krążenie krwi i wymianę gazową.

Oferujemy:
- dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt, zlecenie)
- świadczenia w ramach ZFŚS dla osób zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę

Wymagane dokumenty:
- List motywacyjny
- CV
- Kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe

CV prosimy przesyłać na adres e-mail podany w ogłoszeniu (tytuł wiadomości powinien zawierać nazwę stanowiska), lub składać osobiście w Dziale Kadr i Płac Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego, ul. Arkońska 4, Szczecin (wejście od ul. Broniewskiego 2) II piętro, pok. 304.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”
Informacje Administratora Ochrony Danych Osobowych:

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Oferty należy składać w terminie 2 tygodni od ukazania się ogłoszenia.

Kontakt:

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
Arkońska 4, 71-455 Szczecin
918139036
dkp@spwsz.szczecin.pl
RODO