qrcodeq1715468865

Konstruktor Elektronik

stawka:7100 - 10900 PLN /brutto
typ umowy:umowa o pracę,
wymiar pracy:pełny_etat,
tryb pracy:stacjonarna,
czas pracy:rano,
dodano:01.03.2024
id:1908794
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Handel i usługi
lokalizacja:Będargowo
Polska
Twój zakres obowiązków
Projektowanie układów elektronicznych wraz z samodzielnym doborem elementów
Montaż, uruchamianie i testowanie układów prototypowych
Tworzenie dokumentacji projektowej
Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z działaniem układów elektronicznych oraz wprowadzanie niezbędnych modyfikacji w projekcie
Rozwiązywanie problemów technicznych (w tym serwisowych)
Tworzenie dokumentacji technicznej oraz raportów technologicznych
Współpraca z zespołem produkcyjnym w zakresie procesu technologicznego
Odpowiedzialność za programowanie końcowe urządzeń
Szczególna dbałość o jakość i bezawaryjność
Odpowiedzialność za proces testowania i kalibrowania urządzeń zgodnie z przyjętą procedurą
Udział w procesie kontroli jakości urządzenia końcowego
Analiza wymagań funkcjonalnych oraz niefunkcjonalnych produktów
Wdrażanie produktów do produkcji: tworzenie instrukcji montażu, szkolenie techników, weryfikacja efektów, definiowanie specyfikacji i punktów kontrolnych
Projektowanie konstrukcji blaszanych (obudowy do elektroniki)
Opracowywanie dokumentacji 2D i 3D
Znajomość technologii druku 3D i metod szybkiego prototypowania

Nasze wymagania
Wykształcenie techniczne kierunkowe (elektronika, elektrotechnika lub pokrewne)
Wiedza z zakresu projektowania cyfrowych i analogowych układów elektronicznych
Znajomość programów EDA (preferowane Altium Designer)
Zdolności manualne, umiejętność lutowania elementów elektronicznych THT i SMD
Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
Programowanie mikrokontrolerów (głównie AVR)
Znajomość programów CAD (preferowany Solidworks)
Kreatywność, zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole
Dociekliwości, wytrwałości i dbałości o szczegóły
Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów

To oferujemy
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia oraz rynkowych standardów
Możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
Dostęp do pakietu socjalnego, obejmującego m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę zdrowotną, dofinansowanie do posiłków
Rozwinięte ścieżki kariery i możliwość awansu w strukturze organizacyjnej dla ambitnych i zdolnych pracowników

Dołącz do Mentor Team!

Kontakt:

praca@mentorpolska.pl