qrcodeq1715597339

Projektant prowadzący branży konstrukcyjnej

stawka:---
typ umowy:---
wymiar pracy:---
tryb pracy:---
czas pracy:---
dodano:29.02.2024
id:1908854
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Budownictwo
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
Poszukujemy pracownika na stanowisko "Projektanta prowadzącego branży konstrukcyjnej
Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie
Opis stanowiska pracy:
- opracowywanie projektów budowlanych i wykonawczych
- wykonywanie dokumentacji w programie Autocad,
- znajomość Autodesk Revit będzie dodatkowym atutem
- wykonywanie modeli obliczeniowych konstrukcji stalowych oraz żelbetowych w programie Robot Structural Analysis, Cadsis
- bieżące raportowanie o postępach w pracach projektowych
Wymagania:
- ukończenie studiów magisterskich w dziedzinie budownictwa lądowego
- bardzo dobra znajomość programu Autocad
- znajomość programów 3D do modelowania konstrukcji stalowych i żelbetowych (preferowany program Advance steel, Revit)
- znajomość programu obliczeniowego Robot Structural Analysis
- dokładność i sumienne podejście do obowiązków
- chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji
Swoje CV (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych) w formacie Pdf prosimy przesłać na adres e-mail

Kontakt:

pracowniaszczecin@gmail.com
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl