qrcodeq1715304386

Technik, serwisant

stawka:---
typ umowy:umowa o pracę,samozatrudnienie,
wymiar pracy:---
tryb pracy:---
czas pracy:---
dodano:04.03.2024
id:1908885
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Budownictwo
Polska
Poszukujemy technika serwisanta do naszego zespołu.

Główne obowiązki:
• serwisowanie i konserwacja zainstalowanych urządzeń
• uruchamianie i konfigurowanie nowych instalacji
• współpraca z działem handlowym w zakresie wizyt technicznych u klientów

Głównym obszarem działania będzie województwo zachodniopomorskie oraz część województw lubuskiego oraz wielkopolskiego.

Najczęściej będziesz miał styczność z następującymi urządzeniami:
• systemy parkingowe i szlabanowe (z wydrukiem biletów lub kamerowe)
• zabezpieczenia antyterrorystyczne (bollardy, road bockery, bramy antyterrorystyczne)
• systemy kontroli dostępu (RFiD, bramki, furty, itp.)
• słupki hydrauliczne parkingowe

Po okresie wdrożenia większość prac będziesz wykonywać samodzielnie, natomiast niektóre serwisy i uruchomienia będą wykonywane przez Ciebie u klienta wspólnie z innymi naszymi technikami.

Szukamy do naszego zespołu osób dobrze zorganizowanych, precyzyjnych i odpowiedzialnych za powierzone zadania. Pomimo dużej samodzielności, jakiej oczekujemy na tym stanowisku, niezbędna jest umiejętność pracy zespołowej ponieważ będziesz współpracować z pozostałą częścią naszej firmy, a Twoje działania koordynował będzie przełożony zatrudniony w Lesznie.

Nasze wymagania
• Doświadczenie w pracy na stanowisku serwisanta lub instalatora
• Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
• Prawo jazdy kat. B
• Niekaralność

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie składające się płacy zasadniczej (wysokość uzależniona od Twojego doświadczenia) oraz premii adekwatnej do zaangażowania
• Wzrost wynagrodzenia wraz ze wzrostem samodzielności i przejmowanej odpowiedzialności przy realizacji zadań
• Wszystkie niezbędne narzędzia, tj. samochód służbowy, komputer, telefon, wyposażenie techniczne, elektronarzędzia, ubrania robocze, itp.
• Szkolenie dla nowozatrudnionego pracownika w zakresie technicznym
• Szkolenie uprawniające do uzyskania wpisu na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego
• Praca o umowę o pracę lub możliwość zatrudnienia na kontrakt B2B jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą
• Praca od poniedziałku do piątku

Kontakt:

Szymkowiak Sp. z o. o.
info@szymkowiak.pl