qrcodeq1715504403

projektant wnętrz

stawka:3500 - 6000 PLN /netto
typ umowy:umowa o pracę,
wymiar pracy:pełny_etat,
tryb pracy:stacjonarna,
czas pracy:---
dodano:10.03.2024
id:1908988
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Biuro
Pracownia ARCHDESIGN w Szczecinie poszukuje osoby na stanowisko PROJEKTANTA WNĘTRZ
Wymagania:
• Doświadczenie przy projektowaniu wnętrz minimum 2 lata.
• Bardzo dobra znajomość: Archicad, Artlantis, pCon planner.
• Kreatywność w projektowaniu.
• Dokładność i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych zadań.
• Umiejętność samodzielnej pracy i zdolność do podejmowania decyzji.
• Wysoka jakość i kultura pracy.
Obowiązki kandydata:
• Kompleksowe opracowywanie projektów wnętrz mieszkalnych oraz lokali usługowych.
• Samodzielne przygotowywanie wizualizacji w programie Artlantis lub pCon planner.
• Wybór materiałów wykończeniowych.
Oferujemy:
• wynagrodzenie od 3500 - 6000 zł/ mies. netto
• umowa o pracę
• pracę w miłej atmosferze
• możliwość rozwoju zawodowego
Miejsce pracy: Szczecin ul. Monte Cassino
Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z profilem firmy, przesyłanie CV + portfolio na adres e-mail

Kontakt:

archdesign Agnieszka Romańczyk
Monte Cassino 18a/109, 70-467 Szczecin
507080245
biuro@archdesign.com.pl