qrcodeq1715553837

Operator obrabiarek CNC/ konwencjonalnych

stawka:---
typ umowy:umowa o pracę,
wymiar pracy:pełny_etat,
tryb pracy:stacjonarna,
czas pracy:---
dodano:13.03.2024
id:1909066
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Za granicą
lokalizacja:Schwedt/Oder
Brandeburgia
Niemcy
Zatrudnimy w Schwedt/Oder
Operatora maszyn konwencjonalnych i CNC

Czego oczekujemy?

• wykształcenia kierunkowego oraz posiadania umiejętności praktycznych w obsłudze maszyn konwenjonalnych i CNC,
• chęci daleszego rozwoju oraz chęci uczestnictwa w szkoleniach,
• staranności i precyzyjności na stanowisku pracy,
• umiejętności pracy w zespole, sumienności i otwartości,
• gotowości do pracy zmianowej.

Zadania na stanowisku pracy:
• ustawianie, obsługa i programowanie maszyn,
• przeprowadzanie procesów obróbki skrawaniem,
• monitorowanie i optymalizacja procesów wytwarzania,
• zapewnienie najwyższej jakości i wydajności

Co oferujemy
• rozwijającą i zróżnicowaną pracę,
• możliwość ciągłego rozwoju,
• atrakcyjne wynagrodzenie stosownie do posiadanych kwalifikacji,
• dodatkowe świadczenia socjalne,
• zatrudnienie na pełny etat.

Zostań częścią naszego dynamicznego zespołu i podejmij ciekawe wyzwania zawodowe!

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (list motywacyjny, CV) wraz z określeniem najwcześniej możliwej daty rozpoczęcia pracy na adres E-mail

Więcej informacji dostępnych jest na naszej stronie internetowej

Kontakt:

AKS Pipes & Services GmbH
Passower Chaussee 111, 16303 Schwedt
004915202980609
info@aks-schwedt.de