qrcodeq1715225837

Pracownik administracyjno-biurowy

stawka:---
typ umowy:umowa o pracę,
wymiar pracy:pełny_etat,
tryb pracy:stacjonarna,
czas pracy:rano,
dodano:19.03.2024
id:1909191
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Biuro
lokalizacja:Leśno Górne
Miejsce pracy: Leśno Górne 13, 72-004 Tanowo (okolice Polic)

Twój zakres obowiązków:

· Wspieranie Zarządu w pracach związanych z funkcjonowaniem firmy.

· Kontakt z klientami firmy.

· Dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy.

· Organizacja spotkań w biurze.

· Zbieranie danych, raportowanie, tworzenie podsumowań oraz pism.

· Gromadzenie i przygotowywanie dokumentów na potrzeby postępowań przetargowych.

· Prowadzenie korespondencji w języku angielskim.

· Współpraca z księgowością, notariuszem, prawnikiem.

· Sporządzanie dokumentów kadrowych.

· Przygotowywanie rozliczeń wynagrodzeń, delegacji służbowych, wystawianie faktur.

· Obsługa korespondencji i przesyłek.

· Realizowanie zamówień niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura.

Nasze wymagania:

· Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wykonywania podobnych zadań.

· Wykształcenie wyższe.

· Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i księgowości.

· Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, Word, PowerPoint).

· Biegłość w formułowaniu notatek, sprawozdań i raportów.

· Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów.

· Skrupulatność i odpowiedzialność.

· Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

· Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

· Zatrudnienie firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

· Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

· Możliwość rozwoju zawodowego.

· Udział w szkoleniach.

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania w pracę.

· Dobrą kawę.

Benefity

· System premiowy i nagrody.

Informacje o firmie
Newco Sp. z o.o. powstała w 2004 roku, jest producentem wysokiej jakości paliw alternatywnych typu RDF i SRF (Spłatkowane tworzywa sztuczne). Firma zajmuje się wykorzystaniem potencjału energetycznego odzyskiwanego z odpadów. Nasze Centrum Odzysku i Produkcji Paliw Alternatywnych wyposażone jest w linię produkcyjną.

Kontakt:

606680441