qrcodeq1715266933

Specjalista ds obsługi klienta

stawka:3450 - 3500 PLN
typ umowy:umowa zlecenie,
wymiar pracy:pełny_etat,
tryb pracy:stacjonarna,
czas pracy:---
dodano:21.03.2024
id:1909271
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Handel i usługi
Wolny etat - branża gospodarka odpadami,   z doświadczeniem bądź do przyuczenia.

Od kandydata oczekujemy:

- komunikatywny, elastyczny
- nastawiony na sukces , samodzielny w działaniu
-kreatywny
- uczciwy , lojalny
- pozytywnie nastawiony do pracy , świata i ludzi

Wymagania:

- prawo jazdy kat. "B"- czynne
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - wymagana

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie ofert handlowych
- utrzymywanie kontaktu z  kontrahentami i pozyskiwanie nowych
- zamówienia publiczne - przetargi  do przeszkolenia
- wyjazdy służbowe

Wynagrodzenie:

-Pensja stała + prowizja za aktywną sprzedaż.

Wynagrodzenie netto 3500 zł.

Dodatkowo do wynagrodzenia - do 5 % prowizji z wypracowanego zysku .

Zapraszamy kandydatów do składania aplikacji

Kontakt:

justyna.ekoserwis@gmail.com