qrcodeq1721760111

Lekarz Psychiatra

stawka:---
typ umowy:umowa zlecenie,samozatrudnienie,inne,
wymiar pracy:pełny_etat,
tryb pracy:stacjonarna,
czas pracy:---
dodano:06.05.2024
id:1910084
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Medycyna
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
Zadania:
• przeprowadzanie konsultacji psychiatrycznych pierwszorazowych i kolejnych,
• diagnozowanie i leczenie zaburzeń psychicznych i emocjonalnych u pacjentów,
• ścisła współpraca z innymi specjalistami, takimi jak psychologowie i psychoterapeuci, w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom,
• zachowanie poufności w odniesieniu do informacji o pacjentach i przestrzeganie etycznych zasad zawodu lekarza,
• prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów.

Wymagania:
• prawo wykonywania zawodu lekarza,
• tytuł specjalisty w dziedzinie psychiatrii,
• dobra organizacja pracy, samodzielność, zaangażowanie,
• komunikatywność oraz pozytywne nastawienie.

Oferujemy:
• możliwość rozwoju i doskonalenia posiadanych umiejętności,
• współpracę w miłej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji wraz z wpisaniem w temacie maila numeru referencyjnego 3/2024 na adres e-mail.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Szc
Jagiellońska 44, 70-382 Szczecin
rekrutacja@spzozmswia.szczecin.pl
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl