qrcodeq1721759642

Serwisant

stawka:---
typ umowy:umowa o pracę,
wymiar pracy:pełny_etat,
tryb pracy:mobilna / częste wyjazdy służbowe,
czas pracy:---
dodano:10.05.2024
id:1910114
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Inne
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
Firma GIA Polska zajmująca się wyposażaniem stacji i serwisem urządzeń oraz systemów komputerowych na stacjach paliw zatrudni pracownika na stanowisko:
Serwisant
Opis stanowiska
Do obowiązków osoby pracującej na stanowisku serwisanta należy między innymi:
• wykonywanie okresowych przeglądów technicznych
• instalacja sprzętu i urządzeń
• kontrola stanu technicznego sprzętu i urządzeń
• diagnozowanie uszkodzeń
• wykonywanie napraw bieżących i gwarancyjnych w określonych czasach reakcji
• prowadzenie dokumentacji technicznej
• raportowanie do przełożonych
• szkolenie w zakresie obsługi sprzętu i urządzeń

Wymagania:
• wykształcenie średnie techniczne (elektronika, elektryka)
• prawo jazdy kat B
• uprawnienia SEP 1kV mile widziane
• znajomość podstawowych zagadnień hydraulicznych, elektrycznych i elektronicznych
• znajomość środowiska Windows
• podstawowa znajomość serwisu systemów kasowych, urządzeń fiskalnych mile widziana
• znajomość automatyki mile widziana
• dyspozycyjność i zaangażowanie
• gotowość wykonywania prac poza miejscem zamieszkania
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• narzędzia i środki niezbędne do wykonywania pracy
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
• zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej, ponad 20 letniej pozycji na rynku
• przeszkolenie
• dofinansowanie do wypoczynku letniego
• pracę w profesjonalnym zespole
• coroczna podwyżka inflacyjna

cv proszę przesłać na adres ...
Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

GIA Polska sp. z o.o.
Limbowa 16, 80-175 Gdańsk
rekrutacja@giatech.pl
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl