qrcodeq1721757398

Monter rurociągów okrętowych

stawka:---
typ umowy:umowa o pracę,
wymiar pracy:pełny_etat,
tryb pracy:stacjonarna,
czas pracy:---
dodano:10.05.2024
id:1910199
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Inne
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
NET MARINE Group, będąca liderem na polskim rynku usług stoczniowych, w związku z rozwojem Grupy i podnoszeniem standardów oferowanych przez nas usług stoczniowych, poszukuje osoby na stanowisko: Monter rurociągów okrętowych.

Miejsce pracy: Szczecin, województwo zachodniopomorskie

Więcej o NET MARINE Group na www.

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie prac rurarskich na remontowanych i przebudowywanych statkach i obiektach pływających
- Praca z rysunkiem izometrycznym
- Prefabrykacja i montaż rurociągów okrętowych

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Rzetelność i fachowość wykonywanych prac
- Samodzielność i motywacja do pracy
- Dbałość o powierzone mienie
- Umiejętność obsługi palnika acetylenowo – tlenowego – mile widziane
- Uprawnienia spawalnicze 136 lub 111 – mile widziane
- Prawo jazdy kategorii B - mile widziane
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana

Oferujemy:
- Stabilne i atrakcyjne warunki pracy i płacy w oparciu o stałą umowę o pracę
- System premiowania uzależniony od zaangażowania i doświadczenia
- Pracę na terenie Polski bez konieczności rozłąki z najbliższymi
- Dobrą atmosferę pracy opartą na wzajemnym zaufania i poszanowaniu
- Możliwość pracy w stabilnej i rozpoznawalnej na rynku Firmie
- Udział w specjalistycznych szkoleniach, możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych umiejętności w ramach prowadzonych przez NET MARINE Group działań

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez NET MARINE GROUP z siedzibą w: Kotwiczna 13, 70-673 Szczecin (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w poniższym linku, wskazane w nim zapisy mają zastosowanie również przy aplikowaniu za pośrednictwem portalu Infoludek:

Kontakt:

Net Marine Group
Kotwiczna 13, 70-673 Szczecin
+48 602 851 643
rekrutacja@netmarine.pl
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl