qrcodeq1721759743

Kierownik ds. usług utrzymania czystości- Stargard

stawka:---
typ umowy:umowa o pracę,umowa zlecenie,
wymiar pracy:pełny_etat,
tryb pracy:---
czas pracy:---
dodano:05.06.2024
id:1910805
kategoria:Praca-> Szukam pracownika-> Inne
lokalizacja:Szczecin
zachodniopomorskie
Polska
Grupa firm Roka- Niewiadomski zatrudni osobę na stanowisko: kierownik ds. usług utrzymania czystości, teren Stargardu i okolic.

Obowiązki:

- utrzymywanie prawidłowych relacji z klientami,

- nadzór nad pracownikami, jakością usług oraz dbałość o rentowność kontraktów.

Wymagania:

- dobra znajomość pakietu MS Office,

- prawo jazdy kat.B (z doświadczeniem),

- kreatywność i samodzielność działania,

- umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

- dobra organizacja pracy,

- dyspozycyjność (praca zmianowa),

- doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- samochód służbowy, telefon i laptop

- transparentny system wynagrodzenia + motywacyjny

- szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przysyłanie swojego CV.

Kontakt:

914668320
696462643
Wspomnij, że ogłoszenie znalazł(e/a)ś w serwisie ogloszenia.infoludek.pl