Cena
 
Powiadom mnie...

...o najnowszych ogłoszeniach

Pomoc 1. Jak założyć konto?
 2. Jak dodać ogłoszenie?
 3. Jakie są kategorie ogłoszeń
 4. Jak długo prezentowane są ogłoszenia w serwisie ogłoszeniowym ogloszenia.infoludek.pl?
 5. Kolejność prezentacji ogłoszeń
 6. Mój profil
 7. Doładuj konto (zakup Ludki)
 8. Ludki kupione
 9. Twoje ogłoszenia
 10. Dodaj ogłoszenie
 11. Co to są Ludki?
 12. Ile kosztują ludki?
 13. Jak kupić ludki?
 14. Dlaczego pakiet bardziej się opłaca?
 15. Ważność ludków
 16. Przeglądanie ogłoszeń
 17. Historia transakcji

 

Jak dodać ogłoszenie

Żeby dodać ogłoszenie Kliknij na przycisk: 'Dodaj ogłoszenie', dalej już system prowadzi Cię „za rękę”:
 1. wybierasz kategorię, w której ma zostać umieszczone ogłoszenie,
 2. wprowadzasz tytuł i treść ogłoszenia oraz zaznaczasz jakie dane maja być prezentowane na stronach serwisu. (możesz podać inne dane kontaktowe niż te w formularzu rejestracyjnym).
  Jeżeli akceptujesz ogłoszenie widoczne na podglądzie klikasz „Dalej”, jeżeli chcesz skorygować ogłoszenie klikasz „Wstecz” [jeżeli nie zalogowałeś się wcześniej – zrobisz to w trakcie dodawania ogłoszenia]
 3. podgląd wersji skróconej (w takiej postaci ogłoszenie wyświetla się na stronie, na liście ogłoszeń) oraz pełnej (to co użytkownik serwisu zobaczy po kliknięciu „na więcej”)
  Jeżeli pojawi się uwaga nt. nadużycia w ogłoszeniu dużych liter - popraw ogłoszenie. Jeżeli uważasz, że ogłoszenie jest poprawne - przejdź dalej. Prosimy pamiętać, że system przyjmie ogłoszenie, ale jeżeli będzie ono naruszało regulamin zostanie wycofane z systemu, a ludek lub ludki wydane na jego dodanie przepadają.
  Wybór sposobu płatności (Ludek lub przelew) oraz opcji ogłoszenia (zwykłe czy wyróżnione). W tym miejscu, jeżeli nie posiadasz odpowiedniej ilości ludków możesz przejść do części transakcyjnej, a po zrealizowaniu transakcji nastąpi powrót do nadawania ogłoszenia.
  Po zatwierdzeniu ogłoszenia – pojawi się informacja, że ogłoszenie zostało dodane i system poda jego numer ID.
Jeżeli chcesz wyróżnić ogłoszenie w sposób tradycyjny, dokonaj przelewu na konto i poczekaj na jego wyróżnienie przez administratora po zaksięgowaniu wpłaty:

Konto w Alior Bank Nr konta: PL 15 2490 0005 0000 4600 4907 2941, SWIFT: ALBPPLPW
Nazwa: Intertrado Limited
Adres: 590 Kingston Road, SW20 8DN London
Tytułem: ogłoszenie w ogloszenia.infoludek.pl, z dnia .............. ID: ...................

Koszt usługi zależy od kategorii ogłoszenia:
 1. w kategorii Ogłoszenia Bezpłatne - opłata za wyróżnienie "OPCJA SREBRNY LUDEK" wynosi - 11 ludków , opłata za wyróżnienie "OPCJA ZŁOTY LUDEK" - 21 ludków
 2. w pozostałych kategoriach wyróżnienie "OPCJA SREBRNY LUDEK" - opłata dodatkowa 11 ludków, "OPCJA ZŁOTY LUDEK" - opłata dodatkowa 21 ludków

UWAGA: Dodawanie ogłoszeń jest możliwe tylko przez zarejestrowanych/zalogowanych użytkowników.
Opłata za nadanie ogłoszenia realizowana jest za pomocą ludków (waluty wirtualnej, zakupionej za pomocą przelewu) i wynosi:
- za Ogłoszenia Bezpłatne nie są pobierane ludki,
- w pozostałych kategoriach opłata za nadanie zwykłego ogłoszenia wynosi 10 ludków.

Zakup ludków możliwy jest za pomocą przelewów tradycyjnych lub płatności on-line.

Ogłoszenia dodawane są on-line, a następie poddawane są moderacji.
Jeżeli ogłoszenie narusza regulamin, zostaje usunięte z serwisu a koszt jego zamieszczenia (1,2,3,5,10 ludek/ludków) przepada.
Przy ogłoszeniach uprzywilejowanych zamieszczonych za pomocą ludków, przyjmuje się że 1,2,3,5,10 ludek/ludków (w zależności od kategorii) zostały poniesiony na jego zamieszczenie (aktywację), pozostałe zaś na jego uprzywilejowanie.
W przypadku usunięcia ogłoszenia uprzywilejowanego zamieszczonego za pomocą ludków, którego treść lub forma były sprzeczne z niniejszym regulaminem, Użytkownikowi zwracane są wyłącznie ludki poniesione na uprzywilejowanie ogłoszenia.
Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem Działu Ogłoszeń
Wszelkie problemy i pytania dot. ogłoszeń prosimy kierować na adres: kontrola_ogloszen@infoludek.pl

Jakie są kategorie ogłoszeń

Ogłoszenia w serwisie dzielą się na zwykłe oraz uprzywilejowane. Ogłoszenia uprzywilejowane wyświetlane są nad ogłoszeniami zwykłymi.

Kolejność wyświetlania na stronie:
 1. Opcja "Złoty Ludek" chronologicznie,
 2. Opcja "Srebrny Ludek" chronologicznie,
 3. ogłoszenia zwykle chronologicznie.

Koszt usługi wyróżnienia ogłoszenia podlega dodatkowej opłacie i zależy od kategorii:
 1. w kategorii Ogłoszenia Bezpłatne - opłata za wyróżnienie "OPCJA SREBRNY LUDEK" wynosi - 11 ludków , opłata za wyróżnienie "OPCJA ZŁOTY LUDEK" - 21 ludków
 2. w pozostałych kategoriach wyróżnienie "OPCJA SREBRNY LUDEK" - opłata dodatkowa 11 ludków, "OPCJA ZŁOTY LUDEK" - opłata dodatkowa 21 ludków

Wyróżnienie jest ważne 7 dni. Po tym czasie ogłoszenie jest prezentowane jako zwykłe.

Jak długo prezentowane są ogłoszenia w serwisie ogłoszeniowym ogloszenia.infoludek.pl?

Ogłoszenia zwykłe (nie naruszające regulaminu) prezentowane są 30 dni, o ile wcześniej nie usunie ich nadawca.
Nadawca ogłoszenia może je w dowolnym (dogodnym dla siebie momencie) wyróżnić przeznaczając na to odpowiednią ilość ludków lub dokonując wpłaty na konto.

Uwaga: Wyróżnienie „starego” ogłoszenia nie powoduje zmiany daty jego dodania.
Ogłoszenia uprzywilejowane wyświetlane są w ramkach, nad ogłoszeniami zwykłymi. Po tym czasie stają się ponownie ogłoszeniami zwykłymi. Nie można zmienić opcji wyróżnienia ogłoszenia.

Kolejność prezentacji ogłoszeń:

Ogłoszenia uprzywilejowane są zawsze prezentowane na pierwszym miejscu, przy czym ogłoszenia Opcja Złoty Ludek mają pierwszeństwo przed ogłoszeniami Opcja Srebrny Ludek. Ogłoszenia zwykłe są prezentowane za ogłoszeniami uprzywilejowanymi. Wszystkie ogłoszenia są prezentowane chronologicznie. Wyróżnienie ogłoszenia powoduje jego ekspozycje wśród ogłoszeń uprzywilejowanych z datą zamieszczenia ogłoszenia w serwisie – wyróżnienie nie powoduje zmiany daty dodania ogłoszenia na nową. Uwaga!! Nie ma możliwości edycji ogłoszenia już zamieszczonego. Wyjątek stanowią dane kontaktowe.

Moje konto

Ogłoszenia może dodawać tylko zarejestrowany użytkownik po zalogowaniu się do systemu.
Nie jest możliwe rejestrowanie kilku kont przy użyciu jednego adresu mailowego. Każdy profil identyfikowany jest za pomocą niepowtarzalnych parametrów, tj. login i adres e-mail. Login nie powinien składać się z samych cyfr.
Po zalogowaniu się można przeglądać historię swoich ogłoszeń oraz swoich transakcji. Możne samodzielnie usuwać ogłoszenia z systemu i wyróżniać je.

Mój profil

Wystarczy raz się zarejestrować, aby korzystać z ułatwień jakie niesie własne konto w serwisie ogłoszeniowym portalu ogloszenia.infoludek.pl.
Te udogodnienia to możliwość m.in.:

 1. samodzielnej edycji swoich danych,
 2. powtórnego wyróżnienia ogłoszenia zwykłego,
 3. klonowania a następnie poprawiania sklonowanych ogłoszeń przed ponownym ich wystawieniem,
 4. ponownego wystawiania ogłoszeń.

Prosimy o szczególną dbałość o aktualność danych do rachunku (rachunki można drukować samodzielnie, w panelu użytkownika).
Prosimy o podawanie prawdziwych danych (tylko do wiadomości administratora) - nie są one ujawniane bez zgody użytkownika i służą jedynie weryfikacji kont i płatności.

Doładuj konto (zakup Ludki)

Patrz: Co to są Ludki? i Jak kupić Ludki?

Ludki kupione

W tym miejscu możesz śledzić historię swoich transakcji: kiedy (ile) zakupiłeś Ludki oraz na co je wydałeś.
Moje ogłoszenia - w tej części masz możliwość śledzenia historii swoich ogłoszeń: kiedy i które ogłoszenie zostało dodane i jaki jest jego status.
Można samodzielnie wycofać ogłoszenie z prezentowania w serwisie, a także wystawić je ponownie. Można także sklonować nieaktualne lub bieżące ogłoszenie, skorygować/uaktualnić i ponownie wystawić w serwisie.
Można samodzielnie wyróżnić ogłoszenie jako uprzywilejowane. Wyróżnienie wskazanego ogłoszenia nastąpi po sprawdzeniu przez moderatora jego zgodności z regulaminem. Jeżeli jednak ogłoszenie uprzywilejowane będzie naruszało regulamin zostanie wycofane przez moderatora. Ludki użyte do wyróżnienia ogłoszenia wrócą na konto użytkownika.

Twoje ogłoszenia

W tym miejscu możesz:
 1. przeglądać historię swojej aktywności w serwisie,
 2. sprawdzić kiedy i które ogłoszenie zostało dodane; jaki jest jego status (aktywne, wstrzymane przez system, uprzywilejowane)
 3. ponownie wystawić ogłoszenie, które po określonym czasie przestało być aktywne,
 4. skopiować ogłoszenie, uzupełnić i wystawić ponownie. (UWAGA: Ponowne wystawienie ogłoszenia wymaga uiszczenia opłaty zgodnej z cennikiem.),
 5. samodzielnie opłacić ogłoszenie jako uprzywilejowane.

Jeżeli ogłoszenie uprzywilejowane naruszy regulamin – zostanie wycofane przez moderatora, a wydane na wyróżnienie ludki wrócą na konto użytkownika.

Dodaj ogłoszenie

Tylko zalogowany użytkownik może dodawać ogłoszenia. Przeglądanie ogłoszeń nie wymaga zalogowania.
Założenie konta (rejestracja użytkownika) jest możliwe także w trakcie dodawania ogłoszenia.
Cd. Patrz: Jak dodać ogłoszenie

Co to są Ludki?

Ludki są wewnętrzną walutą serwisu ogłoszeniowego portalu ogloszenia.infoludek.pl.
Zasilenia konta Ludkami można dokonać w dowolnym momencie (nawet w trakcie dodawania ogłoszenia). Zakupiono ludki są ważne przez 1 miesiąc od momentu zakupu.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem – dodanie ogłoszenia niezgodnego z regulaminem skutkuje utratą ludka/ludków wydanych na jego dodanie!
Posiadając pakiet ludków można szybciej wyróżnić swoje ogłoszenie (ale uwaga – ogłoszenia naruszające regulamin będą wycofywane przez moderatora!).
Jeżeli ogłoszenie wyróżnione zostanie wycofane przez moderatora, tylko ludki użyte do jego wyróżnienia wracają na konto użytkownika.

Ile kosztują ludki?

Dostępne są poniższe pakiety ludków:

PakietWartość
10 ludków47.00 PLN
11 ludków51.39 PLN
21 ludków94.00 PLN
31 ludków145.70 PLN
51 ludków223.25 PLN
100 ludków394.80 PLN

Jak kupić ludki?

Przelewy w serwisie ogłoszeniowym portalu ogloszenia.infoludek.pl obsługiwane są przez serwis Dotpay.pl. Po wybraniu jednego z proponowanych przez nas wariantów (pakietów ludków), zostaniesz przeniesiony do systemu transakcyjnego Dotpay.pl, gdzie w prosty i bezpieczny sposób dokonasz przelewu.

Dlaczego pakiet bardziej się opłaca?

 1. jest to wygodny sposób ułatwiający szybkie dodawanie ogłoszeń,
 2. to oszczędność, gdyż ludki zakupione w pakiecie są tańsze.

Ważność ludków

Ludki są ważne 1 miesiąc od momentu wykupienia. Nie zwracamy kwoty za niewykorzystane ludki.

Przeglądanie ogłoszeń

Nie trzeba być zalogowanym użytkownikiem, żeby przeglądać ogłoszenia.
Jeżeli zaczynasz przeglądanie ogłoszeń ze strony głównej działu Ogłoszeń, wyboru kategorii możemy dokonać klikając na wybrany piktogram na środku strony lub z lewego menu.
Jeżeli jesteś w trakcie przeglądania ogłoszeń w konkretnej kategorii, zmiany kategorii dokonujesz poprzez wybór odpowiedniej kategorii z lewego menu.
Na liście ogłoszeń oglądasz tylko skróty ogłoszeń. Po kliknięciu na „więcej” możesz zobaczyć całe ogłoszenie.
W trakcie przeglądania ogłoszeń możesz zgłosić moderatorowi ogłoszenie naruszające regulamin.
Ogłoszenie, które Ciebie zainteresuje, możesz bezpośrednio ze strony wysłać do znajomego.

Historia transakcji

W tym miejscu możesz śledzić historię swoich transakcji: ile i kiedy zakupiłeś Ludki; ile i na co wydałeś.

 

Reklama
Rekrutują z nami...
Pokaż oferty wystawione przez...
...zobacz, kto jeszcze
Infoludek pl Skuteczne ogłoszenia Praca Nieruchomości Usługi Auto Moto Codziennie nowe oferty Sprawdź Ogłoszenia bezpłatne
Serwis korzysta z plików cookies. W każdej chwili Możesz zmienić to zachowanie w ustawieniach przeglądarki, ale bez nich nasz serwis może nie działać poprawnie. Więcej informacji znajdziesz w .
×

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych


ADMINISTRATOR

Dane przetwarzane będą przez "Intertrado Limited", spółkę prawa angielskiego wpisaną do Companies House pod numerem 7893668, z siedzibą przy 590 Kingston Road w Londynie, SW20 8DN, Wielka Brytania, adres poczty elektronicznej: kontrola-ogloszen@infoludek.pl (dalej: Administrator).


CEL PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Dane przetwarzane będą w celu:

- prawidłowego korzystania przez Użytkownika z usług elektronicznych świadczonych w ramach strony https://ogloszenia.infoludek.pl (dalej: Serwis), w szczególności przeglądania i zamieszczania ogłoszeń on-line w Serwisie,

- zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania, m.in. w celu zachowania dotychczasowych ustawień oraz dostosowania treści przeglądanych ogłoszeń, przechowywania wpisanych przez Użytkownika informacji oraz dostarczania anonimowych informacji do aplikacji osób trzecich.

Podczas korzystania przez Użytkownika z Serwisu Administrator przetwarza dane Użytkownika takie jak: adres IP, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z Serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu, dane zbierane w dziennikach serwera a także inne podobne informacje.


W przypadku dokonania przez Użytkownika rejestracji niezbędnej do prawidłowego dodawania ogłoszeń, przetwarzaniu podlegać dane podane przez Użytkownika, w szczególności: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, pełne dane adresowe.


W trakcie korzystania z Serwisu za pomocą urządzeń mobilnych przetwarzaniu mogą podlegać nadto dane takie jak: pewne informacje o telefonie komórkowym lub tablecie, w tym identyfikator urządzenia mobilnego (Device ID), identyfikator użytkownika (User ID), typ i wersja programu operacyjnego, itp.ODBIORCY DANYCH

Dane będą mogły być udostępniane podmiotom, którym Administrator zleci wykonywanie usług związanych z przetwarzaniem danych osobowych, a także podmioty świadczące usługi analityczne i badania opinii w Internecie, podmioty wykonujące kampanie mailingowe, agencje reklamowe.


PODSTAWA PRAWNA PRZETWARZANIA DANYCH

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda Użytkownika, udzielona zgodnie z art. 6 ust. 1 lit a) rozporządzenia PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO).


OKRES PRZECHOWYWANIA DANYCH

Dane będą przetwarzane przez czas nieokreślony, tj. przez czas prowadzenia przez Administratora działalności gospodarczej, chyba że Użytkownik wcześniej cofnie zgodę.


UPRAWNIENIA UŻYTKOWNIKA

Użytkownik jest uprawniony do żądania dostępu do jego danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie. Użytkownik ma nadto prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 16 – 21 RODO.


Użytkownik jest także uprawniony do wniesienia skargi na niezgodnie z prawem przetwarzanie danych - do organu nadzorczego.


COOKIES, INFORMACJE DOTYCZĄCE PROFILOWANIA ORAZ POZOSTAŁE INFORMACJE

Administrator używa plików cookies, tj. informacji zapisywanych przez Serwis na komputerze Użytkownika, które serwer może odczytać przy każdorazowym połączeniu z tego komputera. Administrator może umieścić cookies w celu monitorowania ruchu użytkowników pomiędzy Serwisem a współpracującymi z nim serwisami internetowymi.


Z uwagi na okres przechowywania w ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: session cookies - pliki tymczasowymi, przechowywane w urządzeniu końcowym do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej) oraz persistent cookies - pliki przechowywane w urządzeniu końcowym przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.


Ponadto Administrator uprawniony jest do korzystania w ramach Serwisu z plików cookies umożliwiających korzystanie z poszczególnych usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniających; plików cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa; plików cookies, umożliwiających zbieranie informacji o sposobie korzystania z Serwisu.


W celu świadczenia przez Administratora usług oraz ich ulepszania i analizy, posługuje się on usługami i narzędziami innych podmiotów, m.in.:

 • Google Analytics. W Serwisie używane są narzędzia Google Analitycs dostarczane przez Google Inc. z siedzibą w USA (dalej: Google) – usługa analityczna, wykonywana przy wykorzystaniu plików cookies. Informacje wytworzone przez pliki cookie na temat korzystania przez Użytkownika z Serwisu dostępne są pod adresem https://policies.google.com/privacy?hl=pl, są przekazywane i zapisywane na serwerze Google w USA. Serwis stosuje anonimizację adresów IP, która powoduje wcześniejsze skrócenie adresów IP użytkowników Google w państwach członkowskich Unii Europejskiej lub w innych państwach będących stronami Porozumienia o Europejskim Obszarze Gospodarczym. Google wykorzystuje pozyskane informacje w celu weryfikacji korzystania przez Użytkownika z usług Amidnistratora, tworzenia raportów o ich funkcjonalności, a także w celu świadczenia dodatkowych usług na rzecz Administratora związanych z korzystaniem z usług cyfrowych lub Internetu, w szczególności raportów Google Analytics dotyczących świadczonych usług według kryteriów demograficznych i zainteresowań. Dane przekazywane do Google posłużyć mogą nadto do: uzyskania raportów wyświetleń w sieci reklamowej Google; uzyskania raportów danych demograficznych i zainteresowań w Google Analytics; zintegrowania usługi, które wymagają od Google Analytics zbierania danych do celów reklamowych, w tym z wykorzystaniem identyfikatorów i plików cookie dotyczących reklam.

 • Piksel Facebooka. Administrator – celu mierzenia skuteczności reklamowania Serwisu za pośrednictwem platformy Facebook oraz optymalizacji reklam – korzysta z narzędzia Piksel Facebooka dostarczonego przez Facebook, Inc. z siedzibą w USA (dalej: Facebook). Dane wykorzystywane są w zakresie: emisji reklam wśród właściwej grupy odbiorców; tworzenie grup odbiorców reklam; analizowanie wyników kliknięć reklamy, używania innych narzędzi reklamowych Facebooka. Zakres przetwarzanych informacji dostępny jest pod adresem https://www.facebook.com/business/gdpr#faqs, dane te przekazywane i zapisywane na serwerze Google w USA.Administrator stosuje także tzw. wtyczki społecznościowe do mediów społecznościowych takich jak Facebook, Google+ i Twitter. Przy korzystaniu z tych wtyczek społecznościowych dane osobowe mogą zostać pobrane przez te portale społecznościowe. Serwis społecznościowy nawiąże bezpośrednie połączenie z wyszukiwarką, przez co otrzyma m.in. informacje, że Użytkownik odwiedził Administratora z danego adresu IP lub ID urządzenia. Administrator jednak nie odpowiada za rzeczywisty zakres pobieranych i przekazywanych danych przez serwis społecznościowy.

Rozumiem